nasz.KAMPUS.PW – otwarte warsztaty projektowe

Każda z części kampusu Politechniki powinna spełniać wysokie standardy zagospodarowania, odpowiadające znaczeniu i ambicjom Uczelni. Jednocześnie, wszystkie elementy powinny być jak najlepiej powiązane między sobą i harmonijnie włączone w strukturę przestrzenną miasta. Nad tym złożonym zadaniem pochylą się uczestnicy otwartych warsztatów nasz.KAMPUS.PW, podczas których władze, wykładowcy, pracownicy, doktoranci, studenci i mieszkańcy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie jak powinien wyglądać nasz kampus w przyszłości. Nad wszystkim będą czuwali doświadczeni projektanci.

Grafika informująca o warsztatach.

Warsztaty odbędą się w dniach 11-15 marca w budynku przy ulicy Rektorskiej. Na 11, 13 i 15 marca w godz. 16.00-19.00 zaplanowano otwarte sesje dla wszystkich chętnych. Na te spotkania trwają zapisy – odbywają się przez formularz online

Projekt KAMPUS.PW jest realizowany w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Politechnice Warszawskiej.

Więcej informacji na temat projektu można przeczytać na stronie pw.edu.pl.