Czwarta edycja konkursu POSTDOC PW

Termin składania wniosków upływa 22 maja 2023 r.

Zdjęcie przedstawia mężczyznę korzystającego z laptopa.

Decyzja nr 1/2023 kierownika Zespołu zarządzającego projektu IDUB z 11 kwietnia 2023 r. w sprawie ogłoszenia IV edycji konkursu  w ramach programu POSTDOC PW w ramach realizacji w Politechnice Warszawskiej programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

Wnioskodawcą, a jednocześnie kierownikiem projektu, może być wyłącznie pracownik Politechniki Warszawskiej zaliczony do liczby N, zatrudniony na stanowisku profesora, profesora uczelni lub posiadający stopień doktora habilitowanego.

Wnioskodawcą nie może być osoba, która pełniła funkcję kierownika i zakończyła realizację projektu badawczego w ramach projektu IDUB nie osiągając założonych efektów. Ubieganie się o finansowanie w ramach programu POSTDOC PW będzie możliwe dopiero po zrealizowaniu zadeklarowanych wskaźników.

Więcej informacji (regulamin, załączniki, formularz zgłoszeniowy) >>>