Spotkali się, aby rozmawiać na temat komunikacji

Za nami dwudniowe warsztaty, które są elementem właśnie rozpoczynającego się pilotażu komunikacji wewnętrznej. Celem pilotażu jest umocnienia marki Politechniki Warszawskiej oraz zwiększenie efektywności działań podejmowanych na rzecz poprawy współpracy między wydziałami. Inicjatywa podjęta jest w ramach realizacji D.11 Międzynarodowa Marka WUT.

Zdjęcie uczestników warsztatów.

Podczas warsztatów przedstawiciele wytypowanych politechnicznych wydziałów i jednostek omówili bieżącą sytuację na Uczelni dotyczącą wyzwań w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz opracowali listę potrzeb.

Obecnie, na podstawie zebranych na warsztatach informacji, trwają prace nad strategią oraz rozwiązaniami, które pozwolą na wsparcie pracowników zajmujących się komunikacją i promocją, a tym samym na umocnienie marki Uczelni.