Wsparcie dla Kół Naukowych PW

Podczas dwudniowych Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK można było porozmawiać ze studentami o ich działalności naukowej i projektach, których realizacja była wsparta finansowo między innymi ze środków projektu IDUB.

Stoisko Proton Dynamic

W Dużej Auli Gmachu Głównego PW na stoisku KNSS Proton Dynamic można było obejrzeć z każdej strony pojazd klasy Formuła Student. Dzięki otrzymaniu dwóch grantów rektorskich studenci mogli pracować nad rozwojem układu zarządzania pracą i modułu dystrybucji energii baterii trakcyjnej zawierającego autorski układ monitorowania stanu pojedynczych ogniw elektrochemicznych oraz opracować i zaimplementować system informatyczno-pomiarowy.

Na zdjęciu widoczny jest pojazd klasy Formuła Student.

Jeden z elementów, który został dodany dzięki otrzymaniu grantu.

Podczas targów można było również podziwiać pojazd drużyny WUT Racing, która badała wydruk aluminiowy na przykładzie zacisków hamulcowych do bolidu.

Stanowisko WUT Racing

Obecnie trwa weryfikacja wniosków złożonych do konkursu na granty rektorskie w roku 2022.