Inżynierowie na rzecz społeczeństwa – Tech-Athon

Trwa rejestracja członków zespołów na maraton pracy nad praktycznymi rozwiązaniami i demonstratorami w obszarach inżynierii biomedycznej, technologii fotonicznych, cyberbezpieczeństwa i analizy danych oraz konwersji i magazynowania energii.

Zdjęcie grupy osób.

Zainteresowani mogą zgłosić chęć udziału w hackathonie do 26 marca poprzez platformę (kod: 8ecl7ku).

Osoby, które zakwalifikują się do Tech-Athonu przejdą cykl szkoleń (m.in. UX, Design Thinking, Project Management). Punktem kulminacyjnym inicjatywy będzie weekendowy (26 - 28 maja) maraton pracy nad propozycjami praktycznych rozwiązań.

Za organizację Tech-Athonu odpowiadają Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii (CEZAMAT), Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (CZIiTT PW), Szkoła Doktorska Politechniki Warszawskiej oraz Centra Badawcze POB. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków programu IDUB.

Więcej informacji na stronie CEZAMATU.