Powstał LOP InTeCh

Powstaje nowy Lokalny Ośrodek Projektowy - LOP InTeCH, obejmujący Wydział Chemicznym oraz Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Porozumienie na jego utworzenie podpisano 21 września br.

Zdjęcie przedstawia grupę osób.

Od lewej: Małgorzata Woźniak, Dyrektor Centrum Obsługi Projektów; prof. dr hab. inż. Marek Henczka, Dziekan Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej; prof. dr hab. inż. Małgorzata Lewandowska, kierownik zespołu zarządzającego projektem IDUB;   prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek, Dziekan Wydziału Chemicznego.

LOP jest miejscem lokalnego wsparcia dla liderów projektów w jednostkach, a wraz z działaniami Centrum Obsługi Projektów na poziomie centralnym tworzy spójny system wsparcia projektów w PW – SOP.

Wkrótce zostaną podpisane porozumienia na utworzenie 3 kolejnych LOP-ów.

Lista istniejących LOP-ów znajduje się tutaj.