Relacja ze Studenckiej Gali 20-lecia KONIK-a

Za nami Studencka Gala 20-lecia KONIK-a. Podczas wydarzenia studenci z politechnicznych kół naukowych przedstawili efekty swoich prac nad projektami zrealizowanymi w ramach grantów rektorskich.

Zdjęcie przedstawia studenta podczas prezentacji.

W auli przy Rektorskiej 4 piętnaście kół naukowych, które otrzymały w 2022 roku grant rektorski, pochwaliło się tym co udało im się stworzyć, czego udało im się nauczyć i jakie wyzwania napotkali podczas realizacji swoich projektów.

Zdjęcie przedstawia uczestników spotkania.

W Gali uczestniczyli m.in.: Prorektor ds. Rozwoju prof. Adam Woźniak, Prorektor ds. Nauki prof. Mariusz Malinowski, Prorektor ds. Studenckich prof. Robert Zalewski, Kierownik Zespołu Zarządzającego Projektem „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na PW prof. Małgorzata Lewandowska oraz szefowie Priorytetowych Obszarów Badawczych – prof. Zbigniew Brzózka i prof. Tomasz Woliński.