Studenci szkolili się wystąpień publicznych

W miniony weekend studenci z kół naukowych PW szkolili się z wystąpień publicznych. Szkolenie zorganizowano, aby wesprzeć młodych naukowców w przygotowaniach do prezentacji wyników projektów, na które otrzymali finansowanie ze środków IDUB w ramach grantów rektorskich dla kół naukowych.

Zdjęcie przedstawia grupę osób.

Podczas szkolenia, które prowadził Rzecznik PW, studenci dowiedzieli się m.in. jak przyciągać uwagę publiczności, radzić sobie w stresującej sytuacji oraz przećwiczyli własną prezentację.

A już za miesiąc, 9 października przedstawiciele 15 kół naukowych zaprezentują efekty projektów dofinansowanych z grantów rektorski. Prezentacje są częścią Studenckiej Gali, organizowanej z okazji 20-lecia KONIK-a. Podczas Gali zostaną przyznane też Złote KONIKi – nagrody dla wyróżniających się kół naukowych . Gala odbędzie się 9 października o godz. 14.00 w budynku przy ul. Rektorskiej 4 w sali. 4.01.