Zapraszamy na Studencką Galę 20-lecia KONIKa

Jakie projekty zrealizowały studenci w ramach grantów rektorski dla kół naukowych? Spośród ponad 150 kół naukowych, które wyróżniają się na tle innych? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się 9 października o godz. 14.00 w budynku przy ul. Rektorskiej 4 w s. 4.01.

Fragment identyfikacji wizualnej XX edycji KONIKa

Ze względu na jubileuszową edycją KONIKa, czyli Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich PW, Rada Kół Naukowych zaplanowała dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące, w tym Studencką Galę 20-lecia KONIK-a, podczas której koła naukowe zaprezentują swoje ostatnie prace, dofinansowane w ramach projektu „Inicjatywna Badawcza – Uczelnia Doskonałości”. Podczas wydarzenia zostaną przyznane także Złote KONIKi dla kół szczególnie wyróżniających się w różnych kategoriach.

Więcej informacji na temat targów >>>