Seminarium uczelniane: Uczelnia Badawcza

Politechnika Warszawska w wyniku Konkursu MNiSW „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” uzyskała status uczelni badawczej. Seminarium Uczelniane poświęcone konsekwencjom tego faktu odbędzie się 4 grudnia 2019 r. w godzinach 14:30-17:00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Logo konkursu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza”

fot. mat. MNiSW

Politechnika Warszawska znalazła się w gronie 10 laureatów konkursu „Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wyniki zostały ogłoszone 30 października 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Seminarium Uczelniane odbędzie się 4 grudnia 2019 r. w godzinach 14:30-17:00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.